neděle 30. prosince 2012

* Spojme síly aneb prosím o vaši výpomoc


Dlouho jsem přemýšlela, jak v co nejkratší době získat přehled o nejaktuálnějších blozích/stránkách vás všech, vás cvičích, vás, kteří se zabýváte zdravou stravou, vás, kteří zkrátka žijete zdravě. Jak už jsem někde v úvodu psala, věřím tomu, že když lidé táhnou za jeden provaz a vzájemně se podporují, dosáhnou mnohdy takových cílů, o kterých se jim ani ve snu nezdálo. Věřím, že právě vy mi budete neuvěřitelnou podporu po celou cestu za mými vysněnými cíli.

Nyní už však k samotnému důvodu, proč jsem si dovolila vás všechny oslovit. Pro mě samotnou je časově náročné vyhledávat jednotlivé osoby, které si píší blog/stránky, proto bych vás chtěla požádat, ať už o odkazy na vaše osobní stránky či tipy na stránky ostatních "spolubojovnic". Myslím, že to bude nejlepší způsob, jak vás (které držíte spolu) všechny kolem sebe poznat. Člověk je pak radši, když ví, že nebojuje sám. Stránky některých z vás už jsem si sama vyhledala, nebo na ně náhodou narazila, takže je možné, že už vás "znám". :)) Moc se těším, až si pěkně zaklikám na odkazy a počtu si. Nešetřete mě, čím více inspirace a lidí se stejnými cíli, jako mám já, tím jedině lépe pro mě a mou psychiku. Podpory není nikdy dost! :))
Kriss

16 komentářů:

 1. V první řadě - držím palce :) Já svůj blog nemám ale miluju cvičící blogy a snad ještě víc ty o vaření - vždycky mám obrovskou radost, když objevím něco dobrého ve zdravé variantě a MŮŽU to, jooo! :D Takže posílám pár odkazů na blogy, které sleduji, první dva jsou moje nej nej nejoblíbenější (a odkaz na Nikki ti samozřejmě posílat nebudu :) ), asi většinu znáš, ale mrkni ;)
  http://eatandrunandlove.blogspot.cz/
  http://delicious-blog-lucie.blogspot.cz/

  http://julia-and-tuna-fish.blogspot.cz/
  http://koketovanisvyzivou.blogspot.cz/
  http://liveactivelifenow.blogspot.cz/
  http://kivibloguje.blogspot.cz/
  http://fitnessgirl-lifestyle.blogspot.com/
  http://drobecky.blogspot.cz/
  http://hubneme-a-zhubneme.blogspot.cz/
  http://the-beauty-gloss.blogspot.cz/
  http://mydecisionmylife.blogspot.cz/
  http://melounova-mell.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Ráda se podělám s mým blogem - http://ilove-eff.blogspot.cz/
  Dnes jsem narazila na tvůj poprvé a dávám si ho hned do oblíbených. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Na tvůj blog jsem přišla teprve včera, ale už patří k mým oblíbeným :) Taky se snažím trochu zhubnout a hlavně zpevnit a vyrýsovat. Ale je to vážně běh na dlouhou trať. Každopádně ti hodně fandím, líbí se mi jak píšeš. :) Většina blogů, které sleduji už tu byla zmíněna, ale tady je pár dalších. Svůj blog nemám, nikdy jsem u toho nevydržela, ale hrozně ráda si čtu jiné blogy. :))

  http://healthy-and-active.blogspot.cz/
  http://in-these-good-days.blogspot.cz/
  http://andy-and-her-weight-loss-journey.blogspot.cz/
  http://activeandfit.blogspot.ca/
  http://www.rutina.cz/


  OdpovědětVymazat
 4. Ráda bych přispěla mým blogem:)
  www.dhealthytrack.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. já sice nemám blog čistě o zdravém životním stylu, míchám kosmetické recenze, oblečení apod...nicméně opakovaně se utvrzuji, že zdravé jídlo a pohyb je pro mě jediná varianta jak rozumně přežít, zbavit se negací, a mít ze sebe dobrý pocit:)) takže tě taky zvu k sobě na blog, kde budou postupně přibývat další nápady z této oblasti:) http://jina-blog.blogspot.cz/ :)

  OdpovědětVymazat
 6. Ke mě už jsi zavítala, ale kdyby ještě někdo chtěl, budu moooooc ráda!!

  www.marki-life.blogspot.cz

  Mám v pravém sloupci i moje oblíbené slečny a paní blogerky :)

  OdpovědětVymazat
 7. Začala jsem tedka pokračovat se svým blogem, tak ho tké ráda přihodím :). Zrovna jsem si vyplnila ten dotazník, co jsi sem dávala :).

  www.kila-dolu.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Máš moc hezký blog. Já píšu hlavně o zdravém jídle a svém hubnutí, takže připojuji :-) www. health-food-sport.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 9. Velké díky za vaše tipy, všechny stránky už jsem si stihla prohlédnout. Klidně připisujte další, inspirace se vždy hodí. :))

  OdpovědětVymazat
 10. Ahoj tvůj blog se mi moc líbí, hlavně tedy tvůj postoj k zdravému životnímu stylu. Ráda připojím odkaz na ten můj, snad se ti taky bude líbit;)
  www.verisi24.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už jsem tě měla uloženou, takže děkuji za připomenutí. :))

   Vymazat
 11. http://some-thing-and-no-thing.blogspot.cz/
  Jako...mám tam akorát workouty, protože nejsem tak dobrá abych napsala články z kterejch by mohly bejt holky moudrý:D. Sama toho spoustu nevim, jak mě o tom ujisitil tvůj blog:D...

  OdpovědětVymazat
 12. Ahoj, kdyby tě zajímaly názory odborníka (to jako já:) psané čtivou formou, tak tady mám i svůj blog:
  http://www.annajermarova.cz/
  Mám dlouholetý zkušenosti jak s výživou, tak s cvičením a snažím se propagovat to, co opravdu funguje i mezi mými klienty.
  Super informace jsou taky na fitplan.cz a margit.cz. Vím, že ti jde hlavně o podporu, ale dobré informace jsou základ.
  Ať se ti daří!!! :)
  ani

  OdpovědětVymazat
 13. Také bych se ráda spojila s dalšími spolubojovnicemi. :)

  www.lucyhubne.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 14. Zdravím, také ráda připojím svůj blog. Sice jsem začala nedávno, ale snad se to co nejvíc rozjede. Tobě přeji mnoho úspěchů :)

  http://elishealthylife.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 15. Ahoj, můj blog ke http://fitness-bear.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Váš komentář. :-)